Chinsan (Elite)
Prodotto No:
UPE1E821MP51012U
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP ALUM POLY 820UF 20% 25V T/H
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.4225
$2.4225
10
$1.957
$19.57
50
$1.70772
$85.386
100
$1.494255
$149.4255
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.531" (13.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 20mOhm |
| Ratings | - |
| Series | UPE |
| Type | Polymer |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 3.4 A @ 100 kHz |
| Mfr | Chinsan (Elite) |
| Capacitance | 820 µF |
| Package | Cut Tape (CT) |