TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
UPF25B120RV
Produttore:
Pacchetto:
Axial
Batch:
-
Descrizione:
RES 120 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$5.016
$5.016
10
$4.5372
$45.372
100
$3.37877
$337.877
500
$2.654775
$1327.3875
1000
$2.43275
$2432.75
2500
$2.394133
$5985.3325
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±0.1% |
| Size / Dimension | 0.106" Dia x 0.276" L (2.70mm x 7.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±5ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 120 Ohms |
| Series | UPF, Holsworthy |
| Power (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | UPF25 |