Nichicon
Prodotto No:
UPH2W680MHD
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.2085
$4.2085
10
$3.39435
$33.9435
50
$2.91897
$145.9485
100
$2.647365
$264.7365
500
$1.968571
$984.2855
1000
$1.832806
$1832.806
2500
$1.764929
$4412.3225
5000
$1.730986
$8654.93
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.654" (42.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 560 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | UPH |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 840 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 68 µF |
| Package | Bulk |