Cinch Connectivity Solutions Trompeter
Prodotto No:
UPL2000-D1/B
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN BNC PLUG STR 75 OHM 1=50
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$122.9965
$122.9965
10
$117.572
$1175.72
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 500 V |
| Product Status | Active |
| Includes | 3 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Sleeve |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Trompeter |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Features | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Insertion Loss | 0.2dB |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Mounting Feature | - |
| Series | UPL2000 |
| Cable Group | Comm/Scope 7538 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | BNC |
| Housing Color | Black |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Nickel |
| Impedance | 75Ohm |
| Contact Termination | Crimp |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | UPL2000 |