UPST12/24-200-600
Tycon Systems Inc.
Prodotto No:
UPST12/24-200-600
Produttore:
Tycon Systems Inc.
Descrizione:
UPSPRO 600W 2400VA, 12/24VDC 20A
Guida per l'utente
Applications General Purpose, Industrial Control
Form Chassis Mount
Output Connector -
Approval Agency CE, UL
Input Connector -
Size / Dimension 24.016" L x 15.000" W (610.00mm x 381.00mm)
Product Status Obsolete
Series UPSPro® ST
Type Standby (No Regulation)
Power - Rated 600W
AC Outlets -
Cord Length -
Backup Time - Max Load -
Voltage - Output 12V, 24V
Mfr Tycon Systems Inc.
Height 14.016" (356.00mm)
Package Box
Media Lines Protected -
Voltage - Input 120VAC, 240VAC