Tycon Systems Inc.
Prodotto No:
UPSTL12/48-200-600
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
UPSPro 12/24/48V 200Ah 2400Wh Ou
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1899.9525
$1899.9525
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Applications | General Purpose, Industrial Control |
| Form | Chassis Mount |
| Output Connector | - |
| Approval Agency | CE, UL |
| Input Connector | - |
| Size / Dimension | 24.114" L x 24.114" W (612.50mm x 612.50mm) |
| Product Status | Active |
| Series | UPSPro® STL |
| Type | Standby (No Regulation) |
| Power - Rated | 600W |
| AC Outlets | - |
| Cord Length | - |
| Backup Time - Max Load | - |
| Voltage - Output | 12V, 24V, 48V |
| Mfr | Tycon Systems Inc. |
| Height | 17.543" (445.60mm) |
| Package | Box |
| Media Lines Protected | - |
| Voltage - Input | 120VAC, 240VAC |
| Base Product Number | UPSTL12 |