Nichicon
Prodotto No:
UPT2D820MHD
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.6055
$1.6055
10
$1.26635
$12.6635
50
$1.09725
$54.8625
100
$0.94962
$94.962
500
$0.717478
$358.739
1000
$0.63308
$633.08
2500
$0.590872
$1477.18
5000
$0.569772
$2848.86
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.043" (26.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 200 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 410 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | UPT |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 82 µF |
| Package | Bulk |