CTS Thermal Management Products
Prodotto No:
UPTO3CB
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HEATSINK PWR MED-HI BLACK TO-3
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.8405
$2.8405
10
$2.76355
$27.6355
25
$2.68888
$67.222
50
$2.53954
$126.977
100
$2.390105
$239.0105
250
$2.240708
$560.177
500
$2.166
$1083
1000
$1.941933
$1941.933
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Shape | Square, Pin Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.000" (25.40mm) |
| Series | - |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Type | Board Level |
| Length | 1.780" (45.21mm) |
| Mfr | CTS Thermal Management Products |
| Thermal Resistance @ Natural | 9.00°C/W |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Box |
| Attachment Method | Bolt On |
| Width | 1.780" (45.21mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | TO-3 |