Nichicon
Prodotto No:
UPW2A3R3MDD
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.2755
$0.2755
10
$0.18715
$1.8715
50
$0.12483
$6.2415
100
$0.106115
$10.6115
500
$0.074917
$37.4585
1000
$0.06555
$65.55
2500
$0.062424
$156.06
5000
$0.057741
$288.705
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.433" (11.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 17.4 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Obsolete |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | - |
| Series | UPW |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 58 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 3.3 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 6.6 Ohms |