UPZ1005D121-1R3TF
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
UPZ1005D121-1R3TF
Descrizione:
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 90mOhm
Impedance @ Frequency 120 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height (Max) 0.026" (0.65mm)
Product Status Active
Ratings -
Series UPZ
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 1.3A