Floyd Bell Inc
Prodotto No:
US-09-515-Q
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BUZZER PIEZO 35.81MM PNL MNT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$24.1965
$24.1965
10
$21.7474
$217.474
25
$19.91846
$497.9615
50
$18.03841
$901.9205
100
$15.802775
$1580.2775
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 65°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Height - Seated (Max) | 1.380" (35.05mm) |
| Approval Agency | UL, UR |
| Termination | Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm) |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Size / Dimension | 1.410" Dia (35.81mm) |
| Current - Supply | 30 ~ 70mA |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 5 ~ 15V |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | Ultra |
| Sound Pressure Level (SPL) | 109dB @ 15V, 61cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | Floyd Bell Inc |
| Frequency | 2.1kHz |
| Operating Mode | Siren |
| Port Location | Top |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | US-09 |