KYOCERA AVX
Prodotto No:
USB0001DP
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
VARISTOR 120V 4A 0603
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.418
$0.418
10
$0.35625
$3.5625
25
$0.3325
$8.3125
100
$0.266
$26.6
250
$0.246962
$61.7405
500
$0.208981
$104.4905
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Capacitance @ Frequency | 10 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 120 V |
| Series | - |
| Energy | 0.015J |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Maximum AC Volts | 14 V |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 18 V |
| Current - Surge | 4 A |