GCT
Prodotto No:
USB3105-30-A
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
MICRO A/B SKT, VERTICAL, TH, 30"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.817
$0.817
10
$0.68685
$6.8685
25
$0.65854
$16.4635
50
$0.64448
$32.224
100
$0.61636
$61.636
250
$0.560348
$140.087
500
$0.504317
$252.1585
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 10000 |
| Current Rating (Amps) | 1A, 1.8A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Voltage - Rated | 30V |
| Shielding | Shielded |
| Gender | Receptacle |
| Mounting Type | Through Hole |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Mounting Feature | Vertical |
| Shell/Shielding Material | Steel, Stainless (SUS) |
| Series | USB3105 |
| Number of Ports | 1 |
| Specifications | USB 2.0 |
| Insulation Color | Black |
| Mfr | GCT |
| Connector Type | USB - micro AB |
| Features | - |
| Number of Contacts | 5 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | USB3105 |