Microchip Technology
Prodotto No:
USB50805CE3/TR7
Produttore:
Pacchetto:
8-SO
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TVS DIODE 5VWM 13VC 8-SO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.2825
$1.2825
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Bidirectional Channels | 2 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 5A (8/20µs) |
| Applications | Ethernet |
| Capacitance @ Frequency | 3pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 500W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 13V |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V |
| Mfr | Microchip Technology |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | USB50805 |