STMicroelectronics
Prodotto No:
USBLC6-2SC6
Produttore:
Pacchetto:
SOT-23-6
Batch:
-
Descrizione:
TVS DIODE 5.25VWM 17VC SOT23-6
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.57
$0.57
10
$0.4864
$4.864
100
$0.363185
$36.3185
500
$0.285399
$142.6995
1000
$0.220533
$220.533
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 5A (8/20µs) |
| Applications | Ethernet |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Series | USB |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 17V |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5.25V |
| Unidirectional Channels | 2 |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | Yes |
| Base Product Number | USBLC6 |