Microchip Technology
Prodotto No:
USBQNM50405CE3/TR7
Produttore:
Pacchetto:
QFN-143
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TVS DIODE 5VWM 12VC QFN143
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.598
$4.598
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 5A (8/20µs) |
| Applications | Ethernet |
| Capacitance @ Frequency | 3pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 500W |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Supplier Device Package | QFN-143 |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 12V |
| Package / Case | 4-VDFN |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V |
| Mfr | Microchip Technology |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | USBQNM50405 |