STMicroelectronics
Prodotto No:
USBULC6-2M6
Produttore:
Pacchetto:
6-µQFN (1.45x1.0)
Batch:
-
Descrizione:
TVS DIODE 5VWM 17VC 6UQFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.3965
$1.3965
10
$1.2464
$12.464
100
$0.97204
$97.204
500
$0.802959
$401.4795
1000
$0.633926
$633.926
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 5A (8/20µs) |
| Applications | Ethernet |
| Capacitance @ Frequency | 0.95pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-µQFN (1.45x1.0) |
| Series | USB |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 17V |
| Package / Case | 6-UFDFN |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V |
| Unidirectional Channels | 2 |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | Yes |
| Base Product Number | USBULC6 |