Delta Electronics
Prodotto No:
USCI-200140GB
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
LED DRIVER - 200W - CC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$59.223
$59.223
5
$57.5301
$287.6505
10
$54.99265
$549.9265
25
$54.14658
$1353.6645
50
$50.7623
$2538.115
100
$46.53214
$4653.214
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 55°C |
| Voltage - Input (Max) | 305VAC |
| Termination Style | Wire Leads |
| Approval Agency | cULus |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 9.45" L x 2.36" W x 1.50" H (240.0mm x 59.9mm x 38.1mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Current - Output (Max) | 1.4A |
| Ratings | - |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 108VAC |
| Series | USCI LITE |
| Power (Watts) | 200 W |
| Type | Constant Current |
| Efficiency | 93.5% |
| Voltage - Output | 75 ~ 190V |
| Standard Number | - |
| Mfr | Delta Electronics |
| Features | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Dimming | Analog |
| Package | Box |