Delta Electronics
Prodotto No:
USCI-200175GLA
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
LED DRIVER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Voltage - Input (Max) | 305VAC |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 1.75A |
| Ratings | IP52 |
| Voltage - Input (Min) | 108VAC |
| Efficiency | 93.5% |
| Voltage - Output | 56 ~ 133V |
| Mfr | Delta Electronics |
| Features | OTP, OVP, SCP |
| Operating Temperature | -40°C ~ 65°C (With Derating) |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Isolation | 3.75 kV |
| Approval Agency | CB, CE, cULus |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 9.50" L x 2.36" W x 1.50" H (241.3mm x 59.9mm x 38.1mm) |
| Weight | - |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | USCI-PRO |
| Power (Watts) | 75 W |
| Type | Constant Current |
| Standard Number | 60950-1 |
| Dimming | Analog |
| Package | Box |