Delta Electronics
Prodotto No:
USCO-250140GA
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
USCO-PRO 250W DIMMING, IP67
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$91.162
$91.162
5
$88.3975
$441.9875
10
$85.63395
$856.3395
25
$82.87192
$2071.798
50
$77.34729
$3867.3645
100
$74.584785
$7458.4785
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 55°C |
| Voltage - Input (Max) | 305VAC |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Isolation | 3.75 kV |
| Approval Agency | CB, CE, cURus, ENEC |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 8.78" L x 2.68" W x 1.46" H (223.0mm x 68.0mm x 37.0mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 1.4A |
| Ratings | IP67 |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 99VAC |
| Series | USCO-PRO |
| Power (Watts) | 250 W |
| Type | Constant Current |
| Efficiency | 94.5% |
| Voltage - Output | 90 ~ 238V |
| Mfr | Delta Electronics |
| Features | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Dimming | Analog |
| Package | Box |
| Base Product Number | USCO-250140 |