Delta Electronics
Prodotto No:
USCO-320210GA
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
USCO-PRO 320W DIMMING, IP67
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$124.3265
$124.3265
5
$120.5588
$602.794
10
$116.79205
$1167.9205
25
$113.02416
$2825.604
50
$105.48933
$5274.4665
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 50°C |
| Voltage - Input (Max) | 305VAC |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Isolation | 3.75 kV |
| Approval Agency | CB, CE, cURus, ENEC |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 8.31" L x 3.94" W x 1.50" H (211.0mm x 100.0mm x 38.0mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 2.1A |
| Ratings | IP67 |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 99VAC |
| Series | USCO-PRO |
| Power (Watts) | 320 W |
| Type | Constant Current |
| Efficiency | 94.5% |
| Voltage - Output | 90 ~ 225V |
| Mfr | Delta Electronics |
| Features | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Dimming | Analog |
| Package | Box |
| Base Product Number | USCO-320210 |