Delta Electronics
Prodotto No:
USCO-320280GA
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
LED DRIVER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Voltage - Input (Max) | 305VAC |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 2.8A |
| Ratings | IP66, IP67 |
| Voltage - Input (Min) | 99VAC |
| Efficiency | 94.5% |
| Voltage - Output | 60 ~ 152V |
| Mfr | Delta Electronics |
| Features | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Operating Temperature | -40°C ~ 50°C |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Isolation | 3.75 kV |
| Approval Agency | CB, CE, cURus, ENEC |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 9.45" L x 3.94" W x 1.50" H (240.0mm x 100.1mm x 38.1mm) |
| Weight | - |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | USCO Pro |
| Power (Watts) | 320 W |
| Type | Constant Current |
| Standard Number | 60950-1 |
| Dimming | Analog |
| Package | Box |