Delta Electronics
Prodotto No:
USCT-030105GA
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
LED DRIVER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$26.8185
$26.8185
5
$25.4049
$127.0245
10
$23.99415
$239.9415
25
$22.93566
$573.3915
50
$21.87717
$1093.8585
100
$21.17132
$2117.132
250
$19.407094
$4851.7735
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Voltage - Input (Max) | 305VAC |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 1.05A |
| Ratings | - |
| Voltage - Input (Min) | 108VAC |
| Efficiency | 89% |
| Voltage - Output | 16 ~ 54V |
| Mfr | Delta Electronics |
| Features | OTP, OVP, SCP |
| Operating Temperature | -30°C ~ 50°C |
| Termination Style | Terminal Block |
| Voltage - Isolation | 1 kV |
| Approval Agency | cULus |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 11.00" L x 1.20" W x 1.00" H (279.4mm x 30.5mm x 25.4mm) |
| Weight | - |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | USCT LINEAR |
| Power (Watts) | 30 W |
| Type | Constant Current |
| Standard Number | - |
| Dimming | Analog |
| Package | Box |