Delta Electronics
Prodotto No:
USCT-080210GA
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
LED DRIVER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Voltage - Input (Max) | 305VAC |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 2.1A |
| Ratings | - |
| Voltage - Input (Min) | 108VAC |
| Efficiency | 90% |
| Voltage - Output | 20 ~ 54V |
| Mfr | Delta Electronics |
| Features | OTP, OVP, SCP |
| Operating Temperature | -25°C ~ 50°C |
| Termination Style | Terminal Block |
| Voltage - Isolation | 1 kV |
| Approval Agency | cULus |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 14.20" L x 1.20" W x 1.00" H (360.7mm x 30.5mm x 25.4mm) |
| Weight | - |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | USCT LINEAR |
| Power (Watts) | 80 W |
| Type | Constant Current |
| Standard Number | - |
| Dimming | Analog |
| Package | Box |