Casa / NTC Thermistors / USUR1000-102G-03
minImg
USUR1000-102G-03
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
USUR1000-102G-03
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
THERM NTC 1KOHM 3892K RING LUG
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
B0/50 3892K
Resistance Tolerance ±2%
B25/100 -
B Value Tolerance -
Mounting Type Free Hanging
Product Status Active
B25/75 -
Length - Lead Wire 3.00" (76.20mm)
Series USUR
Resistance in Ohms @ 25°C 1k
Package / Case Ring Lug
Power - Max 20 mW