Delta Electronics
Prodotto No:
USVI-180012FA
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
LED DRIVER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$61.37
$61.37
5
$59.6182
$298.091
10
$56.9886
$569.886
25
$56.11156
$1402.789
50
$52.60454
$2630.227
100
$48.22086
$4822.086
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Voltage - Input (Max) | 305VAC |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 15A, 5A |
| Ratings | - |
| Voltage - Input (Min) | 108VAC |
| Efficiency | 89% |
| Voltage - Output | 12V |
| Mfr | Delta Electronics |
| Features | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Operating Temperature | -40°C ~ 55°C |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Isolation | 3.75 kV |
| Approval Agency | cCSAus, CE, cULus |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 16.70" L x 1.70" W x 1.18" H (424.2mm x 43.2mm x 30.0mm) |
| Weight | - |
| Number of Outputs | 3 |
| Series | USVI S12 |
| Power (Watts) | 180 W |
| Type | Constant Voltage |
| Standard Number | - |
| Dimming | Analog, PWM |
| Package | Box |