Hyperline
Prodotto No:
UTP4-C5e-SOLID-HB2-CMP-WH-305
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
Cable Cat 5e UTP 4 Pairs Twisted
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$196.4315
$196.4315
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 75°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Pair |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0150" (0.381mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Low Smoke Poly-Vinyl Chloride (LSPVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | - |
| Length | 1000.7' (305.0m) |
| Conductor Insulation | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | Hyperline |
| Conductor Strand | Solid |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | White |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.185" (4.70mm) |
| Number of Conductors | 8 (4 Pair Twisted) |