Casa / RF Antennas / UTRA4301S3NW-001
minImg
UTRA4301S3NW-001
TE Connectivity Laird
Prodotto No:
UTRA4301S3NW-001
Descrizione:
RF ANT 460MHZ DOME NMO BASE MT
Guida per l'utente
Frequency Range 430MHz ~ 490MHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection IP67
Termination NMO
Mounting Type Base Mount
Height (Max) 3.409" (86.60mm)
Product Status Active
RF Family/Standard -
VSWR 2.5
Series Ultra Phantom®
Antenna Type Dome
Frequency (Center/Band) 460MHz
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain 3.6dBi
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)