CUI Inc.
Prodotto No:
VBSD1-S12-S15-SIP
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
DC DC CONVERTER 15V 1W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 13.2V |
| Voltage - Isolation | 1 kV |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.46" L x 0.24" W x 0.39" H (11.7mm x 6.0mm x 10.0mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Output (Max) | 67mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 10.8V |
| Series | VBSD1-SIP (1W) |
| Power (Watts) | 1 W |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | 4-SIP Module |
| Efficiency | 79% |
| Mfr | CUI Inc. |
| Features | SCP |
| Package | Tube |