CUI Inc.
Prodotto No:
VDSD1-S24-DI15-DIP
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
DC DC CONVERTER +/-15V 990MW
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | -15V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 26.4V |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 1 kV |
| Approval Agency | cURus |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.80" L x 0.39" W x 0.28" H (20.4mm x 10.0mm x 7.0mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Output (Max) | 33mA, 33mA |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Input (Min) | 21.6V |
| Series | VDSD1-DIP (1W) |
| Power (Watts) | 990 mW |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | 14-DIP Module, 7 Leads |
| Efficiency | 81% |
| Mfr | CUI Inc. |
| Features | SCP |
| Package | Tube |