CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
VFOV404-UGDDS-10.000MHZ
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ SNWV TH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | ±500ppb |
| Height - Seated (Max) | 0.414" (10.51mm) |
| Frequency Stability | ±20ppb |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.807" L x 0.575" W (20.50mm x 14.60mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Series | VFOV404 |
| Function | - |
| Type | OCXO |
| Package / Case | 14-DIP Module, 5 Leads |
| Voltage - Supply | 5V |
| Output | Sine Wave |
| Mfr | CTS-Frequency Controls |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 10 MHz |
| Package | Bulk |