Casa / Ceramic Capacitors / VJ1210V223ZXCTW1BC
minImg
VJ1210V223ZXCTW1BC
Vishay Vitramon
Prodotto No:
VJ1210V223ZXCTW1BC
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Voltage - Rated -
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 0.022 µF