Casa / Ceramic Capacitors / VJ1210Y104KXBTW1BC
minImg
VJ1210Y104KXBTW1BC
Vishay Vitramon
Prodotto No:
VJ1210Y104KXBTW1BC
Descrizione:
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1210
In magazzino : 5846
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings -
Series VJ W1BC
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.041" (1.05mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 0.1 µF