Casa / Ceramic Capacitors / VJ1812Y102KXGTW1BC
minImg
VJ1812Y102KXGTW1BC
Vishay Vitramon
Prodotto No:
VJ1812Y102KXGTW1BC
Descrizione:
CAP CER 1000PF 1KV X7R 1812
In magazzino : 546
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ratings -
Series VJ W1BC
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.086" (2.18mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 1000 pF