Casa / Ceramic Capacitors / VJ1812Y332KBBAT4X
minImg
VJ1812Y332KBBAT4X
Vishay Vitramon
Prodotto No:
VJ1812Y332KBBAT4X
Descrizione:
CAP CER 3300PF 100V X7R 1812
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.183" L x 0.126" W (4.65mm x 3.20mm)
Ratings -
Series VJ OMD
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.086" (2.18mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 3300 pF