Casa / Ceramic Capacitors / VJ2225Y822JBRAT4X
minImg
VJ2225Y822JBRAT4X
Vishay Vitramon
Prodotto No:
VJ2225Y822JBRAT4X
Descrizione:
CAP CER 8200PF 1.5KV X7R 2225
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1500V (1.5kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.226" L x 0.250" W (5.74mm x 6.35mm)
Ratings -
Series VJ OMD
Package / Case 2225 (5763 Metric)
Thickness (Max) 0.086" (2.18mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 8200 pF