CUI Inc.
Prodotto No:
VMS-45-24-CNF
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 2X24V 45W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$31.483
$31.483
5
$30.5558
$152.779
10
$29.62955
$296.2955
25
$28.7033
$717.5825
50
$27.77762
$1388.881
100
$26.85156
$2685.156
250
$25.92569
$6481.4225
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Product Status | Active |
| Efficiency | 90% |
| Mfr | CUI Inc. |
| Features | DC Input Capable, Universal Input |
| Voltage - Input | 80 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC |
| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Applications | Medical |
| Voltage - Output 2 | 24V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Voltage - Isolation | 4 kV |
| Minimum Load Required | - |
| Approval Agency | CE, cURus, UKCA |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 3.00" L x 2.00" W x 1.04" H (76.2mm x 50.8mm x 26.5mm) |
| Number of Outputs | 2 |
| Current - Output 1 | 1.875 A |
| Series | Artix® UltraScale+ |
| Power (Watts) | 45W |
| Type | Enclosed |
| Standard Number | 60601-1 |
| Package | Box |