VP166-B22LY-86145
Carling Technologies
Prodotto No:
VP166-B22LY-86145
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 1.45" x 0.83" (36.83mm x 21.08mm)
Type Incandescent
Voltage 12V