Casa / Diode Arrays / VS-30CPQ150-N3
minImg
VS-30CPQ150-N3
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prodotto No:
VS-30CPQ150-N3
Descrizione:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO247
In magazzino : 1497
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AC
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.19 V @ 30 A
Mfr Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Package Tube
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C