Pulse Electronics
Prodotto No:
W1699
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
ANT EXT ISM868/915/2.4 RPSMA
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$5.719
$5.719
24
$4.927336
$118.256064
96
$4.278268
$410.713728
240
$4.08595
$980.628
456
$3.725416
$1698.789696
960
$3.244725
$3114.936
2400
$3.12455
$7498.92
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Frequency Range | 868MHz ~ 928MHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Applications | Bluetooth, LoRa, Sigfox, Wi-Fi |
| Number of Bands | 3 |
| Ingress Protection | IP42 |
| Termination | RP-SMA Male |
| Mounting Type | Connector Mount |
| Height (Max) | 1.953" (49.60mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | Bluetooth, General ISM, WiFi |
| VSWR | 3 |
| Series | Stubby Antenna |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Frequency (Center/Band) | 868MHz, 915MHz, 2.45GHz |
| Power - Max | 5 W |
| Mfr | Pulse Electronics |
| Features | - |
| Return Loss | - |
| Package | Tray |
| Gain | 0.3dBi, 1.2dBi |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz) |