W22S3-HW-10/01
c3controls
Prodotto No:
W22S3-HW-10/01
Produttore:
c3controls
Descrizione:
22MM SS 3POS, 1NO / 1NC
In magazzino : 200
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Current Rating (Amps) 10A (AC), 2.5A (DC)
Depth Behind Flange 68.60mm
Product Status Active
Voltage Rating - AC 72 V
Electrical Life -
Mfr c3controls
Illumination Non-Illuminated
Features -
Illumination Type, Color -
Operating Temperature -40°C ~ 55°C
Number of Positions 3
Termination Style Screw Terminal
Panel Cutout Dimensions Circular - 22.50mm Dia
Approval Agency CE, cULus
Circuit DPST-NO/NC
Mounting Type Panel Mount
Mechanical Life 500,000 Cycles
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 22
Voltage Rating - DC 28 V