W23-X1007-10
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W23-X1007-10
Descrizione:
CIR BRKR THRM
Guida per l'utente
Actuator Type Push-Pull Plunger
Current Rating (Amps) 10A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series W23
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 240 V