W23-X1A1A-25
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W23-X1A1A-25
Descrizione:
CIR BRKR THRM 25A 240VAC 50VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Push-Pull Plunger
Current Rating (Amps) 25A
Series W23
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 240 V