Casa / Memory / W25Q80DLZPIG TR
minImg
W25Q80DLZPIG TR
Winbond Electronics
Prodotto No:
W25Q80DLZPIG TR
Pacchetto:
8-WSON (6x5)
Descrizione:
IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8WSON
In magazzino : 5309
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 80 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface SPI - Quad I/O
Memory Organization 1M x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Non-Volatile
Supplier Device Package 8-WSON (6x5)
Series SpiFlash®
Write Cycle Time - Word, Page 30µs, 3ms
Memory Size 8Mbit
Package / Case 8-WDFN Exposed Pad
Technology FLASH - NOR
Voltage - Supply 2.3V ~ 3.6V