W28-X1024-3.20
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W28-X1024-3.20
Descrizione:
CIR BRKR THRM 3.2A 250VAC 32VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Push to Reset
Current Rating (Amps) 3.2A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Obsolete
Illumination Voltage (Nominal) -
Series W28
Voltage Rating - DC 32 V
Voltage Rating - AC 250 V