W28-X1065-3.2
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W28-X1065-3.2
Descrizione:
CIR BRKR THRM
Guida per l'utente
Actuator Type Push to Reset
Current Rating (Amps) 3.2A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series W28
Voltage Rating - DC 32 V
Voltage Rating - AC 250 V