W28-XT1A-12
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W28-XT1A-12
Descrizione:
CIR BRKR THRM 12A 250VAC 32VDC
In magazzino : 696
Actuator Type Push to Reset
Current Rating (Amps) 12A
Series W28
Voltage Rating - DC 32 V
Voltage Rating - AC 250 V