W28-XT1A-20
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W28-XT1A-20
Descrizione:
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 32VDC
In magazzino : 284
Actuator Type Push to Reset
Current Rating (Amps) 20A
Series W28
Voltage Rating - DC 32 V
Voltage Rating - AC 250 V