W28-XT1A-2.5
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W28-XT1A-2.5
Descrizione:
CIR BRKR THRM
Guida per l'utente
Actuator Type Push to Reset
Current Rating (Amps) 2.5A
Series W28
Voltage Rating - DC 32 V
Voltage Rating - AC 250 V