W2G115-AG71-12
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
W2G115-AG71-12
Produttore:
ebm-papst Inc.
Descrizione:
FAN AXIAL 127X38MM 24VDC TERM
Guida per l'utente
Air Flow 160.0 CFM (4.48m³/min)
Noise 52.0dB(A)
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) -
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 24VDC
Product Status Active
Voltage Range 16 ~ 28VDC
RPM 4050 RPM
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame Aluminum
Features -
Width 38.00mm
Operating Temperature -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency -
Termination 2 Terminals
Size / Dimension Square - 127mm L x 127mm H
Weight 1.2 lbs (544.3 g)
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Steel
Series W2G115
Power (Watts) 12 W